FA. (4)

Allen Jones - Red

Allen Jones - Red kopen? Bied vanaf 30!
Allen Jones - Red kopen? Bied vanaf 30!Allen Jones - Red kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Allen Jones (1937)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fotolithografie, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1977
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Allen Jones (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
21 cm
28 cm
Starttijd:08-06-2022 om 10:37
Eindtijd:19-06-2022 om 12:15
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa