FA. (6)

Alois Janak - Stoomboot, kleurenets

Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!
Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Alois Janak (1924)
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie, karakteristieke ets van de Duitse kunstenaar Alois Janak.  Originele kleurenets (dus geen giclee) op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘80), een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 62cm x 45cm (blad), 35cm x 28cm (etsbeeld)

Alois Janak (1924)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2950 verkochte items
62 cm
45 cm
Starttijd:05-03-2022 om 17:35
Eindtijd:19-03-2022 om 20:07
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa