ALPEN MEISJE in de BERGEN van NIEMAYER

ALPEN MEISJE in de BERGEN van NIEMAYER kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

ALPEN MEISJE in de BERGEN van NIEMAYER kopen? Bied vanaf 1!ALPEN MEISJE in de BERGEN van NIEMAYER kopen? Bied vanaf 1!ALPEN MEISJE in de BERGEN van NIEMAYER kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Ongespecificeerd

gesigneerd rechts volgen mij  P NIEMAYER

ALPEN MEISJE IN DE BERGEN

KLEURIG OLIEVERF SCHILDERIJ OP KARTON IN DE MAAT 54 X 66 CM

gesigneerd rechts midden zie foto

IN OUDE ARTDECO LIJST IN DE MAAT 61 X 73 CM

schilderij is in goede orginel staat, karton iets bol

Lijst heeft wat verf schade aan de randen

Kleine meesters hebben grote toekomst

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:17-05-2015 om 17:39
Eindtijd:31-05-2015 om 20:39

Biedingen (3):

Welkoop
31 mei / 20:25
€ 5
Elsy
31 mei / 20:25
€ 3
Welkoop
27 mei / 16:07
€ 1