Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 454,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!Alphons Freijmuth - “Action compositie” met naakt, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Alphons Freijmuth (1940)
Jaartal1982
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Alphons Freijmuth.  Olieverf op doek, in verso gesigneerd, getiteld en gedateerd (‘82).  In zeer nette houten lijst.  Alles in goede conditie, wat craquelé in de onderste helft van de voorstelling.

Afmetingen: 49cm x 39cm (incl. lijst), 45cm x 35cm (doek)

Wat craquelé in de onderste helft van de voorstelling

Alphons Freijmuth (1940)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
39 cm
49 cm
35 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 454,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-05-2020 om 00:00
Eindtijd:01-06-2020 om 19:00

Biedingen (2):

Arthuis
30 mei / 08:10
€ 395
Sesselink
18 mei / 20:12
€ 375