Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Raak getypeerde ets door Alphons van Beurden.
Voorstelling van de groete Veerse Domtoren en kerk, met een Zeeuwse vrouw op de voorgrond.
Losbladig, beeldmaat 30x25, bladmaat 41x28
Niet gesigneerd, r.o. nog sticker met naam kunstenaar 'Van Beurden'
L.o. getiteld: 'Veere'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 19-10-2015 om 20:01 |
Eindtijd | 28-10-2015 om 12:01 |