Alphons van Leeuwen - Hoofd

Alphons van Leeuwen - Hoofd kopen? Bied vanaf 29!

Alphons van Leeuwen - Hoofd

Verkoopprijs: € 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Alphons van Leeuwen - Hoofd kopen? Bied vanaf 29!Alphons van Leeuwen - Hoofd kopen? Bied vanaf 29!Alphons van Leeuwen - Hoofd kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (4)

Lid sinds 2017
161 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Alphons van Leeuwen (1936)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

zeefdruk op oud-hollands papier

bijzonder mooie druktechniek

Dit item is verkocht voor 33,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-01-2020 om 10:05
Eindtijd:26-01-2020 om 20:33

Erdemozan
26 jan. / 14:28
€ 29