Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
zeefdruk op oud-hoillands papier
zeer mooie kwaliteit
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ophalen in Duitsland, 46397 Bocholt, Külve 1 Kunsthandel Rosing, Duitsland |
Starttijd | 2-1-2022 om 23:27 |
Eindtijd | 9-1-2022 om 22:58 |