Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Afmetingen | 16 x 21 x 21 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Een icoon van modern design
De Aalto vaas met zijn eeuwige en vloeiende vorm lijkt het water dat erin zit te imiteren. Aalto haalde veel inspiratie uit de duizenden meren van zijn Finse vaderland voor zijn ontwerpen, die zowel functioneel als sculpturaal zijn. Elke Aalto-vaas wordt in de Iittala-glasfabriek geproduceerd in een aantal stappen. Het glas wordt eerst mondgeblazen, daarna handmatig gesneden en tot slot diverse keren gepolijst. Het is het beroemdste object dat door Aalto werd ontworpen en werd tijdens de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1937 voor het eerst getoond.
De Alvar Aalto collectie is een pijler van modern Scandinavisch interieurdesign en de meest iconische serie in het IIttala assortiment.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 18-7-2020 om 8:18 |
Eindtijd | 28-8-2020 om 12:12 |