Het beroemdste object dat door Aalto werd ontworpen, is de Aalto vaas,
die tijdens de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1937 voor het eerst
aan het publiek werd getoond. Alvar Aalto ontwierp alleen en samen met
zijn vrouw Aino Aalto een aantal veelzijdige objecten. Prachtig design vaas geïnspireerd op het Finse landschap. Groot formaat,
hoogte 25 cm. Conditie
goed, minimale gebruikssporen.
Zeer Goed
Vaas heeft normale gebruikssporen, heeft geen schade
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rotterdam, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00