Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 - Verkocht

Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 13,00

Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!Aly van der Wal – Ets en aquatint – Kunstacademie MINERVA Groningen – 1994 kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Aly van der Wal (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Een gesigneerde ets van Aly van der Wal, gemaakt tijdens haar studie aan de Kunstacademie Minerva in Groningen in het studiejaar 1994. Gemaakt in een oplage van 35 exemplaren.

Aly van der Wal is geboren in 1950 en was werkzaam in Uithuizermeeden (Eemsmond).

Naamsvariant: Aly Boerhof-van der Wal.

Aly van der Wal staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/125498

Academie Minerva is een school op het gebied van beeldende kunst, vormgeving en popcultuur en is onderdeel van de Hanzehogeschool Groningen.

In 1964 werd de voormalige kunstnijverheidsschool een zelfstandige Academie voor Beeldende Kunsten (ABK). In de jaren daarna werd les gegeven op verschillende plekken in de stad. In 1984 verhuisde Academie Minerva naar een nieuw gebouw, van architect Piet Blom, aan het Gedempte Zuiderdiep. Onder andere diverse leden van de Groninger Kunstkring De Ploeg (1918) hebben aan Minerva gestudeerd.

Wij bieden via Kunstveiling.nl momenteel  meerdere werken van kunstenaars uit hun studiejaar 1994 aan de Kunstacademie Minerva Groningen ter veiling aan. Al deze werken zijn op A4-formaat en gemaakt in een oplage van ongeveer 35 exemplaren. Interessante  werken van kunstenaars aan het begin van hun carrière. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“2 Bomen”).

Kunstenaar: Aly van der Wal.

Techniek: Ets.

Jaartal:  1994.

Afmetingen: Papier, 29,7 x 21 cm. Beeld, 20 x 13 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder.

Oplage: 35. Dit is nr 22.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat. Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 2,25 euro (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Naar België: 5,00 euro. (ongeacht het aantal gekochte werken uit deze “Minerva-collectie” 1994).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Aly van der Wal (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2875 verkochte items
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:06-12-2014 om 17:58
Eindtijd:20-12-2014 om 17:58
Biedingen (5)
olielamp56
20 dec. / 17:28
€ 13
hilde1964
19 dec. / 21:27
€ 11
olielamp56
19 dec. / 18:05
€ 9
marzee_1
19 dec. / 17:58
€ 7
olielamp56
07 dec. / 15:39
€ 5