Type | Schilderij |
Amer Bader, irakees kunstschilderi, sinds 2010 in Nederland. Opgeleid universiteit Baghdad (Institute Fine Arts). Woond, werkte en exposeerde in Syrie en Jordanie. Techniek: olie op canvas. Afmetingen 10x10 cm. Ingelijst, afmeting lijst 19x19 cm. Handgesigneerd, met certificaat van echtheid, ondertekend door kunstenaar zelf.
Starttijd | 24-1-2016 om 13:05 |
Eindtijd | 3-2-2016 om 13:05 |