Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Miniatuur (30 x 30 x 3 cm) door Amer Bader (1975). Visualisatie van zijn wanhoop over de oorlogssituatie in zijn land en de rest van het Midden Oosten Geschilderd met betrokkenheid en diepe inleving.
Amer Bader is een Irakese kustschilder, opgeleid aan de Universiteit van Bagdad (Institute of Fine Arts). Woonde, werkte en exposeerde in Jordanië en Syrië. Sinds 2010 in Nederland werkzaam. In zijn werk strijden nostalgie naar vroeger en wanhoop over de huidige situatie in het Midden Oosten om de voorkeur. Amer Bader staat sinds 2015 officieel ingeschreven bij het RKD (Rijksbureau voor Kunsthistorische documentatie). Hij exposeert op het ogenblik bij World Art Delft (tot eind februari 2016)
Afmeting: 23 x 30 x 3 cm
Olie op canvas (reliëf met kwast en roller)
Jaar: 2015
Origineel en uniek werk / handgesigneerd
Met certificaat van echtheid, ondertekend door kunstenaar
Starttijd | 7-2-2016 om 17:49 |
Eindtijd | 13-2-2016 om 17:49 |