A.Mirfott, grafiek uit 1976, hommage a Rembrandt

A.Mirfott, grafiek uit 1976, hommage a Rembrandt kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

A. Mirfott

Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

87 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • A. Mirfott
GesigneerdHandgesigneerd

In potlood gesigneerde grafiek, blad 50 x 65 cm.

lichte ouderdomsvlekjes aan de randen van het papier.

Niet ingelijst.

Verzendkosten: E 7,00

A. Mirfott

Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

87 verkochte items

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:29-03-2014 om 11:48
Eindtijd:04-04-2014 om 12:48

carl
30 mrt. / 12:25
€ 10