Amoniet A.C. 150.000.000, P.C. 1965, Prent 190 - Verkocht

Amoniet A.C. 150.000.000, P.C. 1965, Prent 190 kopen? Bied vanaf 35!
Amoniet A.C. 150.000.000, P.C. 1965, Prent 190 kopen? Bied vanaf 35!Amoniet A.C. 150.000.000, P.C. 1965, Prent 190 kopen? Bied vanaf 35!
  • Eduard Flor (1925-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Linoleumsnede van de Hongaarse graficus Eduard Floor uit 1965, van de bekende serie-190, nr. 79.

Met potlood getiteld, gesigneerd, gedateerd en genummerd 79/190

in passepartout, afmetingen: 63x89 (cm)2

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-12-2015 om 10:08
Eindtijd:16-12-2015 om 10:08
france53
12 dec. / 12:41
€ 35