Amsterdam - Oudekerksplein - ets.

Amsterdam - Oudekerksplein -  ets. kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Amsterdam - Oudekerksplein -  ets. kopen? Bied vanaf 40!Amsterdam - Oudekerksplein -  ets. kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
  • Jan Goedhart (1919-1991)
GesigneerdHandgesigneerd

Goedhart, Jan C.A. --  1893 - 1975.

Amsterdam - Oudekerksplein.

Rechtsonder gesigneerd met potlood.

Linksonder genummerd :  40.

Linksonder wapen van Amsterdam.

Ets :  20  x  28,5  cm.

Met passe-partout en lijst :  45  x  53  cm.

Ets, passe-partout en lijst in goede staat.

==================================

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:19-09-2014 om 17:35
Eindtijd:26-09-2014 om 17:35

gioschi60
26 sep. / 17:28
€ 40