AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN - Verkocht

AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN  kopen? Bied vanaf 1!AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN  kopen? Bied vanaf 1!AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN  kopen? Bied vanaf 1!AMSTERDAMSE SCHOOL ART DECO TAPIJTONTWERPEN  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

P ENGELS

ART DECO TAPAIJT ONTWERPEN

2X GOUACHE OP PAPIER IN DE MAAT 18 X 21 CM

GESIGNEERD ONDER P ENGELS

ENGELS ONTWIERP OA VOOR DEVENTER TAPIJTFABRIEK

BIJZONDERE ORGINELE ONTWERPEN

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:15-06-2015 om 20:06
Eindtijd:28-06-2015 om 20:06
Biedingen (2)
woldzicht
28 jun. / 19:43
€ 3
16121
21 jun. / 22:21
€ 1