An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 - Verkocht

An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!
An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!An Beerman - Olieverf op linnen , Verleiding – ingelijst , 93 x 98 cm - 2005 kopen? Bied vanaf 50!
  • An Beerman (1928)
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 95 cm (h x b)
Lijst93.5 cm x 98.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot ingelijst schilderij uit 2005 van de Nederlandse kunstenares An Goedewagen-Beerman (1928-2014), getiteld “Verleiding”.
    -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst in een houten baklijst.
    -Gesigneerd ('A.G.B.') en gedateerd rechtsonder en ook met informatie op stickers op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: Lijst, 93,5 x 98,5 cm. Beeld, 90 x 95 cm.
    -Herkomst: Galerie Meander, Zevenaar. De oorspronkelijk galerieprijs was € 1100,-.
    -Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    -Stijl: Haar werk wordt wel getypeerd als poëtisch realisme of poëtisch expressionisme.
    Ze schilderde figuratief met een poëtische penseelvoering haar geheel eigen verstilde en indringende werkelijkheid.
    An Beerman liet zich inspireren door het dagelijks leven. In haar werk vormden kinderen, volwassenen, dieren en het landschap het verhalende karakter van haar schilderijen.  De scènes lijken uit het leven gegrepen maar in haar verbeelding krijgen ze iets wonderlijks. Vaak spreekt uit haar kunstwerken een humoristische ondertoon, maar vaker nog overheerst een sfeer van verstilling en melancholie. Door de uitdrukking van de gezichten lijkt het alsof An Beerman de toeschouwer wil laten meekijken in haar blikveld, op zodanige wijze dat de sfeer invoelbaar wordt.
    -Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -Het ingelijste werk kan opgehaald worden in Amsterdam. Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.
    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 45,50.

    Vragen?
    Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

An Beerman (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
98.5 cm
93.5 cm
95 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 426,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-02-2022 om 00:00
Eindtijd:28-02-2022 om 19:00
Biedingen (19)
Xerxes
28 feb. / 18:17
€ 371
pietsnot
28 feb. / 18:17
€ 351
Xerxes
28 feb. / 18:17
€ 340
pietsnot
28 feb. / 18:15
€ 320
Xerxes
28 feb. / 18:15
€ 300
Xerxes
28 feb. / 17:39
€ 271
pietsnot
28 feb. / 17:38
€ 251
Xerxes
28 feb. / 17:38
€ 250
pietsnot
28 feb. / 17:37
€ 131
Xerxes
28 feb. / 17:37
€ 121
pietsnot
28 feb. / 17:06
€ 111
ockhuizen
25 feb. / 13:47
€ 101
Blackiesbox
25 feb. / 12:21
€ 91
Frank007
25 feb. / 12:21
€ 90
Blackiesbox
25 feb. / 12:00
€ 80
Frank007
25 feb. / 12:00
€ 80
Blackiesbox
25 feb. / 11:59
€ 70
Frank007
25 feb. / 11:59
€ 60
Blackiesbox
22 feb. / 14:47
€ 50