An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 - Verkocht

An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!
An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen 2 – 100 x 125 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 300!
  • An Beerman (1928-2014)
Jaartal2007
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 2007 van de Nederlandse kunstenares An Beerman (1928-2014), getiteld: “Zonnen 2”. Zij schilderde dit werk op 78-jarige leeftijd.
    -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd rechtsonder en ook met informatie op een sticker op de achterkant van het spieraam.
    -Afmetingen: 100 x 125 cm.
    -Herkomst: Galerie Meander, Zevenaar. De oorspronkelijk galerieprijs was € 1300,-.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur. De zijkanten zijn beschilderd.

    Informatie over de kunstenares:
    -Stijl: Haar werk wordt wel getypeerd als poëtisch realisme of poëtisch expressionisme.
    Ze schilderde figuratief met een poëtische penseelvoering haar geheel eigen verstilde en indringende werkelijkheid.
    An Beerman liet zich inspireren door het dagelijks leven. In haar werk vormden kinderen, volwassenen, dieren en het landschap het verhalende karakter van haar schilderijen. De scènes lijken uit het leven gegrepen maar in haar verbeelding krijgen ze iets wonderlijks. Vaak spreekt uit haar kunstwerken een humoristische ondertoon, maar vaker nog overheerst een sfeer van verstilling en melancholie. Door de uitdrukking van de gezichten lijkt het alsof An Beerman de toeschouwer wil laten meekijken in haar blikveld, op zodanige wijze dat de sfeer invoelbaar wordt.
    -Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

An Beerman (1928-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
125 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 552,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-05-2022 om 17:45
Eindtijd:21-05-2022 om 21:01
Biedingen (10)
Francisken10
21 mei / 20:56
€ 480
liesH-A
18 mei / 12:41
€ 460
KatrijnR
18 mei / 12:41
€ 445
KatrijnR
18 mei / 12:40
€ 440
liesH-A
18 mei / 12:40
€ 420
KatrijnR
18 mei / 12:40
€ 400
liesH-A
18 mei / 12:40
€ 380
KatrijnR
18 mei / 12:40
€ 340
liesH-A
18 mei / 12:40
€ 320
KatrijnR
16 mei / 18:16
€ 300