An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 - Verkocht

An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!
An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!
  • An Beerman (1928)
Jaartal2007
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 2007 van de Nederlandse kunstenares An Beerman (1928-2014), getiteld: "Zonnen". Zij schilderde dit werk op 78-jarige leeftijd.
    -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd en gedateerd linksonder en ook met informatie op stickers op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: 100 x 115 cm.
    -Herkomst: Galerie Meander, Zevenaar. De oorspronkelijk galerieprijs was € 1200,-.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur. Heeft een ophangsysteem.

    Informatie over de kunstenares:
    -Stijl: Haar werk wordt wel getypeerd als poëtisch realisme of poëtisch expressionisme.
    Ze schilderde figuratief met een poëtische penseelvoering haar geheel eigen verstilde en indringende werkelijkheid.
    An Beerman liet zich inspireren door het dagelijks leven. In haar werk vormden kinderen, volwassenen, dieren en het landschap het verhalende karakter van haar schilderijen. De scènes lijken uit het leven gegrepen maar in haar verbeelding krijgen ze iets wonderlijks. Vaak spreekt uit haar kunstwerken een humoristische ondertoon, maar vaker nog overheerst een sfeer van verstilling en melancholie. Door de uitdrukking van de gezichten lijkt het alsof An Beerman de toeschouwer wil laten meekijken in haar blikveld, op zodanige wijze dat de sfeer invoelbaar wordt.
    -Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

An Beerman (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
115 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2022 om 00:00
Eindtijd:21-03-2022 om 19:15
Biedingen (23)
Stefhild
21 mrt. / 18:53
€ 400
liesH-A
21 mrt. / 18:53
€ 380
liesH-A
21 mrt. / 16:53
€ 345
Stefhild
21 mrt. / 16:52
€ 325
liesH-A
21 mrt. / 16:52
€ 305
Stefhild
21 mrt. / 16:51
€ 285
liesH-A
21 mrt. / 16:51
€ 265
Stefhild
21 mrt. / 16:40
€ 245
liesH-A
21 mrt. / 10:18
€ 225
Stefhild
19 mrt. / 20:52
€ 205
wborg
19 mrt. / 20:52
€ 200
wborg
19 mrt. / 20:51
€ 175
Stefhild
19 mrt. / 20:51
€ 165
wborg
19 mrt. / 20:50
€ 135
Stefhild
19 mrt. / 20:50
€ 125
wborg
13 mrt. / 11:02
€ 60
liesH-A
09 mrt. / 10:08
€ 50
takamine
09 mrt. / 10:08
€ 47
takamine
09 mrt. / 10:08
€ 35
liesH-A
09 mrt. / 10:08
€ 30
takamine
09 mrt. / 10:08
€ 15
liesH-A
09 mrt. / 10:08
€ 10
takamine
08 mrt. / 11:44
€ 1