An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 - Verkocht

An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!

An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!An Beerman - Olieverf op linnen , Zonnen – 100 x 115 cm - 2007 kopen? Bied vanaf 1!
  • An Beerman (1928)
Jaartal2007
StijlExpressionistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 2007 van de Nederlandse kunstenares An Beerman (1928-2014), getiteld: "Zonnen". Zij schilderde dit werk op 78-jarige leeftijd.
    -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Gesigneerd en gedateerd linksonder en ook met informatie op stickers op de achterkant van de lijst.
    -Afmetingen: 100 x 115 cm.
    -Herkomst: Galerie Meander, Zevenaar. De oorspronkelijk galerieprijs was € 1200,-.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur. Heeft een ophangsysteem.

    Informatie over de kunstenares:
    -Stijl: Haar werk wordt wel getypeerd als poëtisch realisme of poëtisch expressionisme.
    Ze schilderde figuratief met een poëtische penseelvoering haar geheel eigen verstilde en indringende werkelijkheid.
    An Beerman liet zich inspireren door het dagelijks leven. In haar werk vormden kinderen, volwassenen, dieren en het landschap het verhalende karakter van haar schilderijen. De scènes lijken uit het leven gegrepen maar in haar verbeelding krijgen ze iets wonderlijks. Vaak spreekt uit haar kunstwerken een humoristische ondertoon, maar vaker nog overheerst een sfeer van verstilling en melancholie. Door de uitdrukking van de gezichten lijkt het alsof An Beerman de toeschouwer wil laten meekijken in haar blikveld, op zodanige wijze dat de sfeer invoelbaar wordt.
    -Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling: Let op A.U.B. :
    Vanwege het formaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

An Beerman (1928)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
115 cm
100 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd7-3-2022 om 0:00
Eindtijd21-3-2022 om 19:15
Biedingen (23)