Andre Colpin - kleuretsje - Verkocht

Andre Colpin - kleuretsje kopen? Bied vanaf 25!
Andre Colpin - kleuretsje kopen? Bied vanaf 25!Andre Colpin - kleuretsje kopen? Bied vanaf 25!Andre Colpin - kleuretsje kopen? Bied vanaf 25!Andre Colpin - kleuretsje kopen? Bied vanaf 25!
  • Andre Colpin (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 8 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40/100
André Colpin kleurenets. 40/100. gesigneerd : A. Colpin. in zeer goede staat. 20,50 cm op 28,50 cm

Andre Colpin (1939)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  TheRetrohouse
FA. (8)

33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
20.5 cm
28.5 cm
8 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:10-12-2018 om 11:45
Eindtijd:18-12-2018 om 22:08
Kunstenaar84
14 dec. / 03:45
€ 25