Andre Gignac - Zeegezicht

Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!
Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!Andre Gignac - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 250!
  • Andre Gignac (1866-1956)
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een erfstuk uit mijn familie. Signatuur nauwelijks nog leesbaar. Het is een zeegezicht van Andre Gignac. In redelijk goede staat. Niet ingelijst.
ConditieRedelijk

Schilderij heeft meer dan 30 jaar op zolder gestaan. Een zekere opfrisbeurt lijkt mij dat het schilderij goed zal doen. Schilderij dient te worden ingelijst.

Andre Gignac (1866-1956)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  EdwinDouw

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
80 cm
60 cm
Sluit binnenkort 54m 47s
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieLeusden,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:25-01-2023 om 11:20
Eindtijd:05-02-2023 om 20:30