Andre Goezu - Les Tuileries - Verkocht

Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!
Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!Andre Goezu - Les Tuileries kopen? Bied vanaf 10!
  • Andre Goezu (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13

Nummer: 2/13. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 37 x 21 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Andre Goezu (1939)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
33 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 20:43
Eindtijd:22-01-2020 om 20:02
Biedingen (3)
ffredd
22 jan. / 19:52
€ 20
50Jasper
22 jan. / 19:52
€ 15
ffredd
20 jan. / 11:48
€ 10