Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 61.5 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De gouache is in goede conditie. De lijst heeft op een aantal plaatsen wat lichte beschadigingen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 20-2-2022 om 12:30 |
Eindtijd | 23-8-2022 om 8:56 |