André Tigchelaar: Aquarel, landschap

André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 26,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!André Tigchelaar: Aquarel, landschap kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  tigch23
FA. (1)

74 verkochte items
  • Andre Tigchelaar (1923-2011)
TypeTekening / Aquarel

Deze aquarel van een typisch Hollandse waterkant is door André Tigchelaar gemaakt in 1991. De aquarel is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. Het beeldformaat is 51,5 x 35 cm; in passe-partout 65 x 50 cm. Het passe-partout is aan vervanging toe. Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:01-11-2017 om 14:22
Eindtijd:13-11-2017 om 20:22

Biedingen (11):

JHS
13 nov. / 19:40
€ 26
Ernst
13 nov. / 19:40
€ 21
JHS
13 nov. / 19:09
€ 19
WMA
13 nov. / 19:09
€ 17
JHS
13 nov. / 19:03
€ 15
WMA
13 nov. / 19:03
€ 13
JHS
13 nov. / 19:02
€ 11
WMA
13 nov. / 19:02
€ 9
JHS
6 nov. / 19:27
€ 7
11556
6 nov. / 19:27
€ 5
11556
1 nov. / 14:24
€ 1