Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) - Verkocht

Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 123,00

Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!Andre Tigchelaar: Olieverf op Doek, Vlieland paal 43 - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (489)
  • Andre Tigchelaar (1923-2011)

Titel: Vlieland, paal 43
Jaartal: 2005
Afmetingen lijst: 71 cm x 101 cm (doek: 70 cm x 100 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Passe-partout/Lijsten:
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven! Bij ingelijste werken achter glas vermelden wij altijd glasschade.

Bezorgkosten:
40,00 euro voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Meerdere aankopen bij de veilingmeester of veilingmeester_collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen. (Bij verzenden alleen indien de werken ook in 1 pakket gecombineerd kunnen worden)

Garantie:

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam ZO op werkdagen tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Andre Tigchelaar (1923-2011)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44755 verkochte items
Dit item is verkocht voor 123,00
Starttijd:04-04-2016 om 12:53
Eindtijd:17-04-2016 om 12:53
Biedingen (23)
Kweekel
17 apr. / 12:31
€ 123
DaphneD
17 apr. / 12:14
€ 113
Kweekel
17 apr. / 12:12
€ 103
DaphneD
17 apr. / 12:12
€ 101
Kweekel
17 apr. / 12:11
€ 70
DaphneD
17 apr. / 12:11
€ 65
Kweekel
16 apr. / 21:25
€ 60
Scheepsbouwer
16 apr. / 21:25
€ 55
Kweekel
06 apr. / 21:11
€ 50
JHS
06 apr. / 21:11
€ 45
Kweekel
06 apr. / 10:13
€ 31
wammes
06 apr. / 10:13
€ 26
Kweekel
06 apr. / 09:58
€ 21
wammes
06 apr. / 09:58
€ 19
Kweekel
05 apr. / 21:17
€ 17
DaphneD
05 apr. / 21:17
€ 15
Kweekel
05 apr. / 21:17
€ 13
DaphneD
05 apr. / 21:17
€ 11
Kweekel
05 apr. / 21:17
€ 9
DaphneD
05 apr. / 21:17
€ 7
Kweekel
05 apr. / 21:17
€ 5
DaphneD
05 apr. / 21:17
€ 3
Kweekel
05 apr. / 10:35
€ 1