Andre van der Vossen - Abstracte compositie, tekening met pastelkrijt - Verkocht

Andre van der Vossen - Abstracte compositie, tekening met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 271,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Andre van der Vossen - Abstracte compositie, tekening met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 295!Andre van der Vossen - Abstracte compositie, tekening met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 295!Andre van der Vossen - Abstracte compositie, tekening met pastelkrijt kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi, krachtig werk van Andre van der Vossen.  Tekening met pastelkrijt op lichtbruin papier, met potlood gemonogrammeerd.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 58cm x 40cm (blad), 54cm x 39cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 271,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 23:24
Eindtijd:18-06-2020 om 19:17
n001
18 jun. / 17:36
€ 236