Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 - Verkocht

Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Dit item is verkocht Toon item
Grafiek (handgesigneerd)

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

Vergelijkbaar item plaatsen
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!Andre van der Vossen - Houtsnede: Draaipad Volendam - 1928 kopen? Bied vanaf 45!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Omschrijving
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlModern
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage178/300

Houtsnede van Andre van der Vossen. Titel: Draaipad Volendam. Nummer: 178/300. Jaar: 1928.  Afmetingen blad: H31 x b23cm. Afmetingen voorstelling: H15.5 x b10cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

André van der Vossen (Haarlem, 26 februari 1893 – Overveen, 17 mei 1963) was een Nederlands grafisch ontwerper, kunstschilder en tekenaar. Opleiding in 1915 aan de School voor Bouwkunde, Versierende Kunsten en Kunstambachten te Haarlem onder meer volgde hij een opleiding in de houtsnedetechniek. Tevens verkreeg hij hier zijn vorming als ontwerper. Hij ontwierp ook boekbanden.

Vanaf 1917 tot 1933 was Van der Vossen verbonden aan de firma Joh. Enschedé en Zonen te Haarlem. In 1920 deed André van der Vossen voor het eerst mee aan de prijsvraag ter vernieuwing van de Nederlandse postzegel. In 1948 begon hij abstract te schilderen en in 1949 begon zijn jaarlijkse deelname aan de Salon des Realités Nouvelles (tot 1956).

In 1953 ontving hij zijn benoeming tot docent bij de Dienst Aestetische Vormgeving der PTT.

In 1963 overleed van der Vossen, en kwam er in het Haarlemse museum Huis van Looy een herdenkingstentoonstelling.

1928 Map met tien houtsneden met als onderwerp: Monnikendam-Volendam-Marken. Gedrukt en uitgegeven te Edam door de Klyne Librye. Van der Vossen ontwierp ook de tekening bovenaan de rijmprent ter gelegenheid van het huwelijk van prinses Juliana en prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld op 7 januari 1937, met een tekst van Pieter Cornelis Boutens.

Conditie
ConditieGoed
De voorstelling is in zeer goede staat. Wat lichte oxidatie vlekjes op het blad. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.
Transport
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenzande, Nederland
VerzendenPakketpost
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Garantie
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Log in of registreer om de opbrengst te bekijken

AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Veilinggegevens
Starttijd23-8-2022 om 9:44
Eindtijd2-9-2022 om 20:43
Biedingen (1)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken