Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt.

Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!

Verkoopprijs: € 148,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!Andre van der Vossen - Landschap met hooimijt. kopen? Bied vanaf 129!

Geplaatst door  Akke
FA. (22)

362 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Andre van der Vossen (1893-1963)
Jaartal1944
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 70 cm (h x b)
Lijst55 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van goede kunstenaar.
Goede staat.
Gesigneerd rechtsonder.
Volgens mij gedateerd '44.
Zie foto's.

Zie foto's.

Dit item is verkocht voor 148,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-01-2020 om 18:05
Eindtijd:31-01-2020 om 22:01

JvB-AMD
31 jan. / 21:56
€ 129