André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 - Verkocht

André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!
André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!André Vigud, ‘Bouquet de Fleurs’, lithografie, handgesigneerd, ed. 180 kopen? Bied vanaf 1!
  • Andre Vigud
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele litho van de Franse kunstenaar André Vigud (1939) op zware kwaliteit papier. Handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Prachtige kwaliteit druk met opvallend diepe tonen en heldere kleurwerking.

Titel: Bouquet de Fleurs

Afmetingen:  47,0 x 57,5 cm

Gesigneerd: met wit potlood gesigneerd en genummerd (136/180)

Oplage: 180

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op zware kwaliteit papier

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
 Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Andre Vigud

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:29-09-2014 om 20:26
Eindtijd:12-10-2014 om 20:26
Biedingen (10)
ronald57
10 okt. / 23:11
€ 26
13211
10 okt. / 23:10
€ 22
ronald57
08 okt. / 21:32
€ 17
ArtAtelier
08 okt. / 21:32
€ 15
ArtAtelier
08 okt. / 18:08
€ 12
ronald57
08 okt. / 18:08
€ 10
ArtAtelier
08 okt. / 18:08
€ 10
ronald57
08 okt. / 18:08
€ 5
ArtAtelier
08 okt. / 18:08
€ 3
ronald57
04 okt. / 04:56
€ 1