Prachtige unica vaas van voor de oorlog van Andries Copier.
Onder op de bodem met diamandpen gesigneerd en genummerd.Zie foto's N257 = 1932
Vaas met doorbroken wit patroon van glaspoeder, tevens met regelmatig patroon rondom van luchtbelletjes(zoals bij spijkervaasjes, en aan de onderzijde van de binnenvaas enkele grotere luchtbelletjes.Een zware overlay van helder glas.
Zeer goede conditie met alleen wat gebruikssporen ,geen breuk, scherf of haarlijn.
De vaas kan na betaling opgehaald worden op locatie in Markelo
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Markelo, Nederland