Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes - Verkocht

Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!

Verkoopprijs: € 43,70 (Incl. 15% veilingkosten)

Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!Andries Dirk Copier - LEERDAM - Gebakstel en compoteschaaltjes kopen? Bied vanaf 23!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Andries Dirk Copier (1901-1991)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen3 cm x 30.5 cm x 30.5 cm (h x b x d)
Gewicht4075 gram
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Twee gebakschalen, zes gebakschoteltjes en zes compoteschaaltjes van de glasfabriek Leerdam.
De gebakschalen hebben een doorsnede van 30,5 cm.
De gebakschoteltjes hebben een doorsnede van 15 cm.
De compoteschaaltjes hebben een doorsnede van 12 cm.

Dit item is verkocht voor 43,70(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2020 om 20:10
Eindtijd:19-01-2020 om 21:32
Biedingen (4)
Minithuvy
19 jan. / 17:28
€ 38
Barbaraklaster
17 jan. / 12:26
€ 33
Minithuvy
17 jan. / 12:25
€ 28
CorryM
14 jan. / 01:10
€ 23