Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1932 |
Afmetingen | 26 x 24 x 24 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Redelijke staat maar enkele gebreken: Veel kleine chips aan de bovenrand. Allemaal weergegeven op de foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ekeren, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Ekeren, België |
Starttijd | 2-2-2023 om 22:02 |
Eindtijd | 16-2-2023 om 21:41 |