Andries Dirk Copier - Sonoor vaas Tincraquelé

Andries Dirk Copier - Sonoor vaas Tincraquelé kopen? Bied vanaf 90!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 90,00

Andries Dirk Copier - Sonoor vaas Tincraquelé kopen? Bied vanaf 90!Andries Dirk Copier - Sonoor vaas Tincraquelé kopen? Bied vanaf 90!Andries Dirk Copier - Sonoor vaas Tincraquelé kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  glaskunst-art

Lid sinds 2018
2 verkochte items
  • Andries Dirk Copier (1901-1991)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen12 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Mooie vaas in uitmuntende staat uit de Sonoor serie van A.D. Copier afgewerkt met tincraquelé.

Geen chips of aanslag

Dit item is verkocht voor 90,00

Starttijd:06-11-2018 om 21:13
Eindtijd:13-11-2018 om 20:31

Johan11
13 nov. / 16:31
€ 90