Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 - Verkocht

Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!
Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!Andries Verleur - Groot olieverfschilderij, Landschap met schaapskooi – ingelijst – 1917 kopen? Bied vanaf 1!
  • Andries Verleur (1876-1953)
Jaartal1917
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 92 cm (h x b)
Lijst83 cm x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij uit 1917 (? Moeilijk leesbaar) van de Nederlandse / Veluwse kunstenaar Andries Verleur (1876-1953).

    -Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam.

    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

    -Ingelijst in de originele houten lijst met gipsen sierrand.

    -Afmetingen: Lijst, 83 x 113 cm. Spieraam, 63 x 93,5 cm. Beeld, 61 x 92 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is oorspronkelijk afkomstig van en ingelijst door Kunsthandel L. Slot & Zonen in Arnhem.

    -Conditie: Het werk is ietHetn goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes en beschadigingen aan de gipsen sierrand.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Andries Verleur, (Amsterdam, 29 juni 1876 - Amersfoort, 18 december 1953), was een Nederlandse decoratieschilder, schilder en tekenaar.

    -Opleiding: Hij was autodidact en werkte eerst als decoratieschilder, maar kreeg later lessen en aanwijzingen van de Haagse School-schilders Willem Maris en Théophile de Bock en werd vrij schilder.

    Na een tijdlang in Amsterdam te hebben gewoond en gewerkt woonde hij van 1900 tot 1920 in Renkum. In Renkum werd hij lid van de 1902 mede door Théophile de Bock opgerichte Renkumse kunstvereniging Pictura Veluvensis. Daarna woonde hij hij onder meer in Nijkerk (1920-1931), Baarn en vanaf 1940 in Soest.

    -Stijl: Andries Verleur wordt gerekend tot de Veluwse schilders. Hij schilderde in een impressionistische stijl die veel aan de Haagse School doet denken.

    -Onderwerpen in zijn werk zijn dorpsgezichten, interieurs, watergezichten en landschappen, maar ook stillevens en figuren.

    -Literatuur: Scheen 1969-1970 , p. 498 ; Scheen 1981 , p. 542.

    Let op A.U.B.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.

    -Het werk kan eventueel binnen Nederland verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan naar landen buiten Nederland, maar binnen de EU verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes en beschadigingen aan de gipsen sierrand. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Andries Verleur (1876-1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
113 cm
83 cm
92 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 103,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 00:08
Eindtijd:02-03-2020 om 19:10
Biedingen (12)
he_ellen
28 feb. / 17:09
€ 90
Inakki
21 feb. / 10:45
€ 80
Tiemens
21 feb. / 10:45
€ 70
Inakki
21 feb. / 10:45
€ 70
Tiemens
21 feb. / 10:43
€ 60
Inakki
21 feb. / 10:43
€ 50
Tiemens
21 feb. / 10:43
€ 45
Inakki
21 feb. / 10:43
€ 40
Tiemens
17 feb. / 20:06
€ 35
Pallant
17 feb. / 20:05
€ 30
Tiemens
17 feb. / 20:05
€ 30
Pallant
17 feb. / 19:39
€ 1