Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen

Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!
Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!Andries Verleur - Zicht op kerk en huizen kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  LaVida
FA. (3)

Lid sinds 2019
22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Andries Verleur (1876-1953)
Jaartal1924
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 62 cm (h x b)
Lijst52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het schilderij heeft craquelé en het heeft een kleine restauratie.

De kunstschilder Andries Verleur werd geboren op 29 juni 1876 in Amsterdam. Hij woonde en werkte o.m. in Amsterdam, Renkum (ca 1900-1920), Baarn, Soest (v.a. 1940) en op verschillende plaatsen op de Veluwe, wordt tot de Veluwe schilders gerekend.
Hij vormde zich vnl. zelf, was eerst dekoratieschilder, kreeg naderhand schilder- en tekenlessen van de bekende Haagse Scholers, Willem Maris en Theophile de Bock en werkte samen met tal van andere bekende tijdgenoten. Hij schilderde, tekende en aquarelleerde in de trant van de Haagse School in mooie lichte impressionistische toets meest landschappen met vee maar daarnaast o.a. dorps-, haven- en stadsgezichten, stillevens en figuren.

Het schilderij is in goede staat met craquelé. Een kleine restauratie (zie achterzijde)

Andries Verleur (1876-1953)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  LaVida
FA. (3)

Lid sinds 2019
22 verkochte items
72 cm
52 cm
62 cm
42 cm
Sluit over 8d 22u 35m 01s
Openingsbod€ 180
ObjectlocatieDen Bosch, Nederland
VerzendingWereldwijd

Starttijd:22-07-2021 om 17:31
Eindtijd:05-08-2021 om 22:22