Andrzej Wawrzyniak - In het licht. - Verkocht

Andrzej Wawrzyniak - In het licht. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Andrzej Wawrzyniak - In het licht. kopen? Bied vanaf 35!Andrzej Wawrzyniak - In het licht. kopen? Bied vanaf 35!Andrzej Wawrzyniak - In het licht. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Andrzej Wawrzyniak (1956)
Jaartal2001
TechniekGouache
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klein werk in gouache van deze, van origine, Poolse schilder. Hij woont en werkt sinds begin jaren '80 in Nederland.
Opleiding: Kunstacademie Moskou.
Zijn stijl zou je kunnen omschrijven als typisch Oost-Europees, maar met een mystieke betekenis. Vakmanschap en omgaan met kleuren is zijn grote specialiteit.

Andrzej Wawrzyniak (1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2020 om 08:27
Eindtijd:14-02-2021 om 11:07
alfi
14 feb. / 11:03
€ 28