Dubbel gesigneerde Record Cover van Andy Warhol.
ZELDZAAM !
Dubbel gesigneerde albumhoes uit 1967
"The Velvet Underground & Nico" van The Velvet Underground,
Gesigneerd door Andy Warhol in zwarte stift (rechts) en ook in balpen (onder banaan) ,
dus dubbel gesigneerd!!
Cover Design Andy Warhol
Professioneel ingelijst in perspex case.
Afmeting case : 36 x 36,5 x 4,5 cm
Andy Warhol ontwierp de albumhoes voor het eerste album van Velvet Underground (met o.a. Lou Reed en John Cale), getiteld "The Velvet Underground & Nico", en produceerde ook dit album in 1967. Het werd een iconische record cover.
Techniek: Kleurenzeefdruk op kartonnen record cover.
Uitgever: Metro-Goldwyn-Mayer V6-5008
Herkomst: Van Ham Kunstauktionen Keulen, Duitsland
Toestand : platenhoes heeft kleine oneffenheden, vervuilingen, maar is verder in prima staat. Zie svp de foto`s.
Literatuur: Feldman, Freyda/Schelmann, Jörg (Hrsg.): Andy Warhol - Prints, A catalogue raisonné 1962-1987, Mailand 2003 (4. Aufl.), S. 349.
NOTA BENE : Kosteloze verzending binnen Europa incl. Zwitserland.
Levertijd 2-4 weken
Levering buiten Europa svp op aanvraag