FA. (31)

Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot)

Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - General Custer uit de serie Cowboys & Indians - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44012 verkochte items
Alle items van deze verkoper (447)
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen97.5 cm x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Afmetingen blad: 91,4 x 91,4 cm.

Zeefdruk van General Custer uit de serie Cowboys & Indians door Andy Warhol. Gemaakt naar een portretfoto van de echte George Armstrong Custer. Custer was commandant tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog, de Amerikaanse Indianenoorlogen en stond bekend om zijn rol in de Battle of Bull Run.

In 1986 creëerde Andy Warhol de portefeuille Cowboys and Indians. In dit portfolio toont Warhol de populaire versie van de Amerikaanse westerse geschiedenis. Door iconen als General Custer, Annie Oakley en Geronimo in één portfolio te plaatsen, zijn deze tien zeefdrukken van Andy Warhol bedoeld om de controverses rond Amerika's perceptie van cowboys en indianen bloot te leggen.

Uitgegeven door Gaultney-Klineman Art INC. New York

Het werk is niet gesigneerd of genummerd, maar is aan de achterzijde voorzien van de stempel van Gaultney-Klineman. Deze "printer proofs" waren een referentie voor de eigenlijke druk, en werden gebruikt voor exposities en ter promotie van de serie. Deze zeefdruk is uitgegeven bovenop de editie van 250 stuks.

Literatuur : (FS II.379)

Dit item valt onder de margeregeling

Zeer licht veegje rechtsboven langs de rand. Rechtsboven ook een minieme beschadiging in het blad.

Andy Warhol (1928-1987)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44012 verkochte items
97.5 cm
97.5 cm
Sluit over 7d 0u 28m 58s
Huidig bod€ 460
Volgend minimum bod: € 480
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:21-06-2022 om 13:10
Eindtijd:09-07-2022 om 20:04
Biedingen (15)
oostmalle
gisteren / 18:40
€ 460
frankde
gisteren / 18:40
€ 440
oostmalle
gisteren / 18:40
€ 278
frankde
gisteren / 18:40
€ 258
oostmalle
30 jun. / 12:03
€ 238
Morris14
30 jun. / 12:03
€ 218
Morris14
30 jun. / 12:03
€ 150
oostmalle
30 jun. / 12:03
€ 140
Morris14
28 jun. / 00:10
€ 130
oostmalle
28 jun. / 00:10
€ 120
Morris14
27 jun. / 15:37
€ 110
oostmalle
27 jun. / 15:37
€ 100
oostmalle
27 jun. / 14:34
€ 5
Bpeeters
27 jun. / 13:47
€ 3
nelleke1958
27 jun. / 13:04
€ 1