Gelegenheidswerk van Andy Warhol (1928 - 1987) uit 1965. Warhol heeft een offset litho van de S & G stamps gemaakt in een editie van 300. Sommige daarvan zijn gesigneerd en genummerd. Er waren ook 6000 gevouwen exemplaren die verstuurd werden als aankondiging van een Warhol tentoonstelling in het Institute of Contemporary Art in Philadelphia in 1965. (catalogue Raisonné 1962 - 1987, pagina 57, nummer II.9) Dit kunstwerk is een echt velletje S & H Stamps dat bij een opening of andere signeer sessie van Warhol is gesigneerd. Het komt uit een betrouwbare bron/ verzamelaar die via Kunstveiling zijn werk verkoopt. Formaat velletje is 14,5 x 22 cm. Lijst is 48 x 58 cm. wordt aangetekend verzonden.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00