Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst - Verkocht

Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1.161,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - The Rolling Stones – Sticky Fingers - Gesigneerde cover! - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (14)

Lid sinds 2020
564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeVinyl
Jaartal1974
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveGesigneerd album
Het beroemde album Sticky Fingers van The Rolling Stones met een door Andy Warhol ontworpen cover. Een zeer iconische cover, met een ritssluiting verwerkt in de voorzijde.

Aan de achterzijde van de lijst is de originele binnenhoes bevestigd.

Gesigneerd in zilveren stift.

Label: Rolling Stones Records – COC 59100

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

Foto’s van hoezen zijn altijd van het aangeboden item. Het is voor ons ondoenlijk om iedere LP te luisteren. De conditie van het Vinyl wordt dus optisch beoordeeld.

Het serienummer van een LP wordt altijd vermeld. U dient zelf onderzoek te doen om welke persing het dus gaat. Houdt u er rekening mee dat u koopt bij een veiling en niet bij een speciaalzaak.

Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.

Wilt u aankopen laten verzenden dan is het mogelijk om meerdere aankopen binnen 1 maand te combineren en deze kosten per item laag te houden.

Bij ingelijste albums: Dit item wordt verkocht als een object. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

Bezichtigen: Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw aankoop onder valt, kunt u een album bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan uitsluitend op afspraak (i.v.m corona) op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

Dit item valt onder de margeregeling
ConditieGoed (G+/G)

Zichtbare gebruikssporen. Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

Dit item is verkocht voor 1.161,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2022 om 14:34
Eindtijd:23-05-2022 om 22:37
Biedingen (35)
Arthurter
23 mei / 22:25
€ 1010
depi
23 mei / 21:07
€ 960
ArtAtelier
23 mei / 20:48
€ 910
depi
23 mei / 19:36
€ 860
ArtAtelier
22 mei / 20:02
€ 810
bas_spekreijse
22 mei / 13:43
€ 760
depi
22 mei / 13:41
€ 710
bas_spekreijse
22 mei / 13:41
€ 660
depi
21 mei / 20:03
€ 610
ivandeverschr
20 mei / 17:22
€ 590
farwe001
20 mei / 13:24
€ 570
minke004
20 mei / 12:47
€ 550
pH2022
20 mei / 12:47
€ 545
minke004
19 mei / 20:02
€ 520
qunsd
19 mei / 20:02
€ 500
qunsd
19 mei / 20:00
€ 470
minke004
19 mei / 20:00
€ 450
qunsd
13 mei / 21:51
€ 360
ArtAtelier
13 mei / 13:21
€ 340
depi
13 mei / 08:58
€ 320
ArtAtelier
12 mei / 12:49
€ 300
breer
12 mei / 12:49
€ 290
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 270
evergoed
10 mei / 23:11
€ 250
evergoed
10 mei / 23:11
€ 220
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 200
evergoed
10 mei / 23:11
€ 110
ArtAtelier
10 mei / 23:11
€ 100
evergoed
10 mei / 22:23
€ 60
ArtAtelier
10 mei / 22:23
€ 50
ArtAtelier
10 mei / 15:40
€ 15
Mootje123
10 mei / 15:40
€ 10
Mootje123
10 mei / 15:40
€ 5
ArtAtelier
10 mei / 15:40
€ 3
Mootje123
10 mei / 15:38
€ 1