Angeles Nieto - Piel de la Luna - Verkocht

Angeles Nieto - Piel de la Luna kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Angeles Nieto - Piel de la Luna kopen? Bied vanaf 75!Angeles Nieto - Piel de la Luna kopen? Bied vanaf 75!Angeles Nieto - Piel de la Luna kopen? Bied vanaf 75!Angeles Nieto - Piel de la Luna kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Keely2707
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Angeles Nieto (1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 25 cm (h x b)
Lijst87 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage156/200
mooi abstract kunstwerk,

Zeer mooi schilderij, Piel de la Luna

Angeles Nieto (1983)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Keely2707
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
51 cm
87 cm
25 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-08-2020 om 17:43
Eindtijd:27-08-2020 om 22:03
Bcn
27 aug. / 14:23
€ 75