Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd
Ton van Kesteren - ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG
Type | Schilderij |
Jaartal | 1985 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 140 x 120 cm (h x b) |
Incl. lijst | 142 x 122 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is in een goede staat. Wat lichte beschadigingen aan de lijst. | |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 19-9-2021 om 20:48 |
Eindtijd | 26-9-2021 om 20:30 |