FA. (1)

Anita Duijf - Prachtige zeefdruk, grote zeefdruk.

Anita Duijf - Prachtige zeefdruk, grote zeefdruk. kopen? Bied vanaf 100!
Anita Duijf - Prachtige zeefdruk, grote zeefdruk. kopen? Bied vanaf 100!Anita Duijf - Prachtige zeefdruk, grote zeefdruk. kopen? Bied vanaf 100!Anita Duijf - Prachtige zeefdruk, grote zeefdruk. kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Anita Duijf (1951)
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen109 cm x 89 cm (h x b)
Lijst109 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage68/150
Zeer mooie zeefdruk in geborstelde aluminium lijst.

Prachtig werk in geborstelde aluminium lijst

Puntgaaf.

Anita Duijf (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
168 verkochte items
89 cm
109 cm
89 cm
109 cm
Sluit over 1d 0u 3m 48s
Openingsbod€ 100
Objectlocatieleerdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:20-05-2022 om 20:53
Eindtijd:29-05-2022 om 22:06