Anita Duijf - Witte tulp

Anita Duijf - Witte tulp kopen? Bied vanaf 95!

Anita Duijf - Witte tulp

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anita Duijf - Witte tulp kopen? Bied vanaf 95!Anita Duijf - Witte tulp kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Anita Duijf (1951)
Jaartal1999
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen110 cm x 90 cm (h x b)
Lijst114 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In aluminium lijst.

Anita Duijf (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
94 cm
114 cm
90 cm
110 cm

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-05-2020 om 15:16
Eindtijd:30-05-2020 om 19:21

Biedingen (13):

Klam
30 mei / 19:14
€ 225
plieneke
30 mei / 19:12
€ 205
Klam
30 mei / 19:10
€ 195
plieneke
30 mei / 19:10
€ 185
Klam
30 mei / 19:06
€ 175
plieneke
30 mei / 19:05
€ 165
Klam
30 mei / 19:05
€ 155
plieneke
30 mei / 19:04
€ 145
Klam
30 mei / 19:03
€ 135
plieneke
30 mei / 19:00
€ 125
Klam
30 mei / 18:59
€ 115
plieneke
30 mei / 18:56
€ 105
Klam
30 mei / 18:47
€ 95