Anita Vos, De Laatste Dag, Houtsnede - Verkocht

Anita Vos, De Laatste Dag, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Anita Vos, De Laatste Dag, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Anita Vos, De Laatste Dag, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!Anita Vos, De Laatste Dag, Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Anita Vos
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede door Anita Vos.

Voorstelling van  opeengehoopte gezichten.

Losbladig, beeldmaat 36x26, bladmaat 50x40

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'A.Vos' en '90'

Genummerd en getiteld l.o. '43/45' en 'De laatste dag'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Anita Vos

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3240 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:06-12-2015 om 13:51
Eindtijd:12-12-2015 om 21:51
mariekeS
12 dec. / 17:43
€ 40