Anja Serlie - Gemengde techniek op papier, o.a. acryl en collage, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Anja Serlie - Gemengde techniek op papier, o.a. acryl en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Anja Serlie - Gemengde techniek op papier, o.a. acryl en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anja Serlie - Gemengde techniek op papier, o.a. acryl en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anja Serlie - Gemengde techniek op papier, o.a. acryl en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29841 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
  • Anja Serlie (1964)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 cm x 17 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQVES

ConditieBeschadigd

Het werk is over het algemeen in goede staat. De collage is in het midden een klein beetje ingescheurd. De lijst heeft geen glas meer.

Anja Serlie (1964)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (248)

29841 verkochte items
31 cm
41.5 cm
17 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:26-11-2018 om 10:44
Eindtijd:04-12-2018 om 19:44
Biedingen (3)
tin52
01 dec. / 23:05
€ 5
Djvb83
01 dec. / 23:05
€ 4
tin52
01 dec. / 08:57
€ 1