Ank Overweel - Een portret - Verkocht

Ank Overweel - Een portret kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ank Overweel - Een portret kopen? Bied vanaf 10!Ank Overweel - Een portret kopen? Bied vanaf 10!Ank Overweel - Een portret kopen? Bied vanaf 10!Ank Overweel - Een portret kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
  • Ank Overweel (1943)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ank Overweel (1943-2019)

 Kwalificaties aquarellist, leraar, graficus, pentekenaar, schilder, tekenaar, textielontwerper   eerste tentoonstelling in 1966, vanaf 1970 als vrij beeldend kunstenaar (zie Overige Bronnen), tot heden (2012)

Voorstelling  26 X 36  cm - Passe Partout 40 X 50 cm (hxb)

Goede staat - zonder lijst

Ank Overweel (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
50 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2020 om 08:24
Eindtijd:22-08-2020 om 22:30
Podenco2015
22 aug. / 14:56
€ 10