Ank Overweel - titel onbekend.

Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!Ank Overweel - titel onbekend. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Ank Overweel (1943)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tekeningen, met potlood, afgewisseld met aquarellen. En altijd verfijnd, heel contentieus getekend of gepenseeld met soms akelig dunne kwastjes. De Eindhovense kunstenares Ank Overweel blonk uit door haar verfijnde handschrift.

Overweel leerde de kunst kennen via haar vader, een tamelijk verdienstelijk amateurschilder. Op de MMS (middelbare meisjesschool)  kreeg ze tekenles van Karel Vermeeren en op de Academie voor Industriële Vormgeving (voorloper Design Academy) werd haar het vak geleerd door onder anderen Kees Bol en Jan Gregoor. Na de academie werd de jonge Overweel ontwerper van gordijnstoffen bij textieldrukkerij Swinkels in Geldrop, om later autonoom beeldend kunstenaar te worden. Belangrijk daarbij was het huwelijk in 1968 met Thijs Vossen, onder meer directeur van cultureel centrum en kunstuitleen De Krabbedans. Vossen overleed in 2016. ingelijst zonder glasplaat.

Versturen gebeurt in een op maat gemaakte kist maar glasbreuk blijf risico koper.

Ank Overweel (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Njoyart
FA. (4)

Lid sinds 2020
136 verkochte items
51 cm
66 cm
35 cm
44 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-05-2020 om 23:51
Eindtijd:03-06-2020 om 22:36

pngroen
3 jun. / 22:29
€ 45