Anke Peddemors - 2 vriendinnen A - Verkocht

Anke Peddemors - 2 vriendinnen A kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2020
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Anke Peddemors 1947

Vanaf 1975 professioneel kunstenaar.

Opleiding Academie de Schans.

Onderwerpen: tot 1996 mens in de sport, daarna musici,

modellen, bloemen en geisha's.

Techniek: acryl op linnen.

www.ankepeddemors.com

Anke Peddemors (1947)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

302 verkochte items
30 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 20:41
Eindtijd:22-12-2020 om 19:08
eggman
18 dec. / 17:49
€ 25