Anke Peddemors - charleston 23 09 - Verkocht

Anke Peddemors - charleston 23 09 kopen? Bied vanaf 22!
  • Anke Peddemors (1947)
Jaartal2023
StijlRealistisch
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werkje voor het kleinste kamertje.
Acryl op doek. 20x20 cm.

Vanaf  1975 schildert Anke Peddemors mensen.

Anke Peddemors (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  sinceira
FA. (3)

376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 25,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 20:33
Eindtijd:31-01-2023 om 20:18
Annetted
26 jan. / 10:50
€ 22